tu odbywają się kursy z przedłużania rzęs: podstawowe i zaawansowane: Rzęsoteka Kraków ul. Kalwaryjska 17

Szkolenia Podstawowe

Kursanci mają do dyspozycji stanowiska pracy w pełni wyposażone w urządzenia, narzędzia, produkty i kosmetyki. Kurs obejmuje część teoretyczną, ćwiczenia na główce treningowej oraz ćwiczenia praktyczne na modelce. Po zakończeniu szkolenia kursanci otrzymują imienny dwujęzyczny Certyfikat, który daje prawo wykonywania zawodu i zwiększa szansę na rynku pracy. Do kursu dołączany jest bardzo obszerny i szczegółowy skrypt szkoleniowy, który ma również pomóc w dalszej samodzielnej pracy.

Zdobywając tytuł stylisty rzęs Noble Lashes zostają Państwo przygotowani w najwyższym stopniu na oczekiwania rynku. W dniu kursu jak również po kursie mogą Państwo zakupić zestaw startowy w atrakcyjnej cenie składający się TYLKO z produktów potrzebnych do rozpoczęcia własnej działalności! Dodatkowo otrzymują Państwo rabat na zakupy w Naszym sklepie internetowym noblelashes.pl oraz stacjonarnym, który znajduje się w naszym Centrum Szkoleniowym. Po zakończeniu szkolenia kursanci są w dalszym ciągu pod opieką instruktora.

Potraktujmy szkolenie z Przedłużania Rzęs bardzo poważnie, tak jak na to zasługuje praca w obszarze oka. Program jest trudny ale uczy Stylizacji z wyobraźnią. Chciałabym abyście Państwo byli prawdziwymi stylistami, którzy doskonale radzą sobie z trudnymi wyzwaniami oraz konkurencją.

Zapraszam do obejrzenia filmu instruktażowego w Moim wykonaniu 🙂 który daje bardzo ogólne pojęcie o zabiegu i było nagrywane kilka lat temu: Podstawowe Przedłużanie Rzęs metodą 1:1 krok po kroku:


  1. Szkolenie Podstawowe z PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ 1:1

 

Szkolenie podstawowe 1:1 jest dla osób, które nigdy nie miały styczności z zabiegiem Przedłużania Rzęs, chcących rozpocząć swoją przygodę z rzęsami na profesjonalnym 2-dniowym pełnym teorii oraz praktyki szkoleniu. Osoby chcące rozpocząć wykonywać stylizację rzęs nie muszą mieć doświadczenia kosmetycznego. Po szkoleniu jest możliwość zakupu zestawu startowego w atrakcyjnej cenie.

2-DNIOWE 1600 zł ok. 16 godzin

CZĘŚĆ TEORETYCZNA – omówienie zagadnień związanych z:

WARSZTATY PRAKTYCZNE NA GŁÓWCE TRENINGOWEJ (I DZIEŃ) – obejmują:

PRAKTYKA NA  MODELCE  (II DZIEŃ) – obejmuje:

2) WARSZTATY, DOSZKOLENIE z przedłużania rzęs METODĄ 1:1

1200 zł ok. 10 godzin

 

Doszkolenie  jest dla stylistek, które odbyły szkolenie 1:1 w innej firmie i mają duże braki w teorii ale drobne w praktyce, chcą przyspieszyć swoją pracę, zniwelować błędy, rozwiać wszelkie wątpliwości. Jest również dla stylistek, które niedawno odbyły szkolenie podstawowe, ale chciałyby szybciej dojść do wprawy, aby odbyć szkolenie z metod objętościowych. Warsztaty trwają 1 dzień. Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną oraz praktyczną. Szkolenie odbywa się razem z grupą początkującą, zatem omówiona zostaje cała teoria od podstaw.  Następnie kursant wykonuje pełną aplikację na modelce. Szkolenie zakończone jest otrzymaniem imiennego dwujęzycznego certyfikatu z Kursu Doszkalającego II stopnia Noble Lashes oraz obszernego skryptu szkoleniowego.

Warunkiem zapisania się na doszkolenie jest wysłanie kilku zdjęć swoich prac do weryfikacji, jeśli prace będą tego wymagały kursantowi zostanie zaproponowane szkolenie 2 dniowe.

Szkolenia z przedłużania rzęs kraków Kontakt