tu odbywają się kursy z przedłużania rzęs: podstawowe i zaawansowane: Rzęsoteka Kraków ul. Kalwaryjska 17

Szkolenie zaawansowane

Szkolenia z Metod Objętościowych zostały stworzone dla Stylistów ZAAWANSOWANYCH  w Metodzie 1:1, którzy chcą poszerzyć swoje usługi o przedłużania rzęs oraz rozwijać się na nowych płaszczyznach Stylizacji. Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej na modelce. Do kursu kursant otrzymuje bardzo obszerny i szczegółowy skrypt szkoleniowy, który ma również pomóc w dalszej samodzielnej pracy. Kursant po szkoleniu otrzymuje dwujęzyczny certyfikat Noble Lashes, który daje prawo wykonywania zawodu. Dodatkowo otrzymują Państwo rabat na zakupy w Naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie oraz na noblelashes.pl


1) Szkolenie z Przedłużania Rzęs METODAMI OBJĘTOŚCIOWYMI (w tym 2:1, 2D, 3D, 4D,
2-DNIOWE  1900 zł ok. 18 godzin (praca na 2 modelkach)

*Warunkiem zapisania się na Szkolenie zaawansowane jest wysłanie kilku zdjęć swoich prac do weryfikacji, jeśli prace będą tego wymagały kursantowi zostanie zaproponowane szkolenie podstawowe.

Szkolenie z metod objętościowych lekkich, małych 2-4D jest dla stylistek, które perfekcyjnie wykonują metodę 1:1 i chcą wprowadzić do swojej oferty tak bardzo uwielbiane przez klientki metody nadające efekty puszystości rzęs.

Szkolenia są 2 dniowe. Mają za zadanie wyeliminować podstawowe błędy z którymi tak wiele stylistek ma problem, nawet zaawansowanych. Na takim szkoleniu w pierwszy dzień dążymy do perfekcji techniczno-stylizacyjnej na modelce w metodzie, która nie wybacza błędów czyli 1:1, natomiast w drugi dzień zajmujemy się już tylko kępkami manualnie i na modelce.

1 DZIEŃ:

CZĘŚĆ TEORETYCZNA:

 

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Wyelimowanie podstawowych błędów z którymi tak wiele stylistek ma problem; prawidłowe podklejanie płatka, odległości od powieki, kierunkowanie, praca z klejem, powierzchnia łączenia, rzędowość, dobór stylizacji do modelki. Wykonujemy aplikację na modelce najbardziej wymagającą metodą czyli 1:1. W tej metodzie najbardziej widać każdy najdrobniejszy szczegół.

 

2 DZIEŃ:

Warsztat manualny czyli uczymy się tworzyć prawidłowe kępki 2-4D. Uczymy się 7 technik.

Następnie wykonujemy aplikację objętościową na modelkach.

 

2) Szkolenie z Przedłużania Rzęs Metodami Objętościowymi HOLLYWOOD Effect, RUSSIAN VOLUME
2-DNIOWE  1900 zł ok.  18 godzin (praca na 2 modelkach)

Szkolenie z maksymalnego zagęszczenia Hollywood Effect, Russian Volume 6-13D jest dla stylistek zaawansowanych w metodach objętościowych, które chcą spróbować swoich sił w meeega objętości i dopieścić swoje najbardziej wymagające klientki. Szkolenia 2 dniowe.

Szkolenie jest dla stylistek, które chcą zarówno udoskonalić swój warsztat z małych objętości jak i zgłębić wiedzę na temat mega objętości. W pierwszy dzień poznać nowe techniki i metody na tworzenie wachlarzy z małych objętości, triki na modelce. A w drugi dzień nauczyć się manualnie oraz na modelce dużych objętości.

 

1 DZIEŃ:

CZĘŚĆ TEORETYCZNA:

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Pokaz robienia odpowiednich wachlarzy.

Wyelimowanie błędów stylizacyjnych i technicznych poczas aplikacji metodami objętościowymi 2-4D. Zaawansowana rzędowość, kierunkowanie, schemat pracy. Nauka robienia zdjęć.

 

2 DZIEŃ:

Warsztat manualny czyli uczymy się tworzyć prawidłowe kępki 6-13D. Łączymy kilka technik tworzenia wachlarzy.

Następnie wykonujemy aplikację objętościową na modelkach.

 

3) Przedłużanie Rzęs DOLNYCH  Metodami 1:1, 2:1, 3:1 350 zł ok.3 godziny

*Szkolenie z Przedłużania Rzęs dolnych odbywa się w tym samym dniu co szkolenie z metod objętościowych.

Szkolenia z przedłużania rzęs kraków Kontakt