tu odbywają się kursy z przedłużania rzęs: podstawowe i zaawansowane: Rzęsoteka Kraków ul. Kalwaryjska 17

O mnie

kursy z przedłużania rzęs Rzęsoteka Agnieszka Murdzek

Agnieszka Murdzek

Wielokrotna mistrzyni Międzynarodowych Mistrzostw Przedłużania Rzęs, Kosmetolog, Certyfikowana Stylistka Rzęs, Instruktor Stylizacji Rzęs Noble Lashes, zasiada w Jury na Polskich mistrzostwach z przedłużania rzęs

 

    "Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna"
Oskar Wilde

 

Z wykształcenia jestem Kosmetologiem. Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Praca jako stylistka rzęs daje mi dużą satysfakcję. Przede wszystkim wykonuję to co kocham. To co robię jest moją pasją, dlatego ciągle pogłębiam swoją wiedzę i zdobywam nowe doświadczenia na szkoleniach, konferencjach, mistrzostwach.

 

Uwielbiam szkolić, cieszy mnie wprowadzanie moich kursantów w świat Stylizacji rzęs :) Na bieżąco śledzę wszystkie nowości, a po dokładnej analizie i konsultacji z klientami, najlepsze z nich dołączam do swojej oferty.

 

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i profesjonalnie. Każdy zabieg dopasowany jest według diagnostyki twarzy oraz potrzeb własnych. Również do każdego kursanta podchodzę indywidualnie.

 

Moje motto brzmi: "Ma być zrobione idealnie, Klient ma być zadowolony".

 

W Państwa ręce oddaję swoją wiedzę i doświadczenie z głębokim przekonaniem, że spotka się to z uznaniem.

Dowodem moich kompetencji są liczne certyfikaty, dyplomy oraz puchary zdobyte na Mistrzostwach z Przedłużania Rzęs w Polsce oraz za granicą. W Czerwcu 2012 roku zostałam instruktorem przedłużania rzęs Noble Lashes i swoją wiedzę oraz doświadczenie przekazuję kursantom na szkoleniach, na które serdecznie zapraszam Panie oraz Panów. Jestem jedną z pierwszych Instruktorką w firmie Noble Lashes.

 

Jak każdy profesjonalny szkoleniowiec biorę udział w kursach doszkalających, szkolę się u zagranicznych instruktorów,uczestniczę w seminariach, konferencjach oraz chodzę na targi kosmetyczne. Zasiadam również w Jury w na Polskich Mistrzostwach w Przedłużaniu Rzęs. Uczestnictwo w doszkoleniach oraz spotkaniach kosmetycznych pozwala mi próbować nowości rynkowe a za czym idzie poszerzać swoją wiedzę oraz ofertę.

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z moich usług życząc dużo piękna w życiu codziennym.

 

OSIĄGNIĘCIA:


II miejsce Volume 4D and more kategroia Expert - Mistrzostwa Europe Lash Kraków 2015

THE BEST 1:1 LOOK od "Lash Witches" – Trening przedkonkursowy Instruktorów Warsaw 2016

III miejsce Volume 2-3D kategoria Expert  – Mistrzostwa Colibri Europe, Warsaw 2016

III miejsce Volume 5-6D kategoria Expert  – Mistrzostwa Europe Lash Kraków 2016

THE BEST RUSSIAN VOLUME  od IRINY LEVCHUK- Mistrzostwa Europe Lash Kraków 2016

III miejsce Volume 2-3D  – Mistrzostwa Championship International, Paryż 2016

I miejsce Volume 2-3D kategoria Professional - Mistrzostwa Międzynarodowe Baltic Beauty Cup, Ryga 2016

II miejsce Volume 3D kategoria Expert - Międzynarodowe Mistrzotwa Lashmania Challenge, Kraków 2017

III miejsce Volume 2D kategoria Expert - Międzynarodowe Mistrzotwa Lashmania Challenge, Kraków 2017

I miejsce Volume 4D plus kategoria Expert - Międzynarodowe Mistrzostwa przedłużania rzęs Lash it On, Warsaw 2018

III miejsce Classic 1:1 kategoria Expert - Międzynarodowe Mistrzostwa przedłużania rzęs Lash it On,Warsaw 2018

PERFEKCYJNE MODELOWANIE Nagroda specjalna od Eleny Stakhovich -  Międzynarodowe Mistrzostwa przedłużania rzęs Lash it On, Warsaw 2018

Sędzia na Polskich Mistrzostwach Lashes Beauty Forum, Warsaw 2015

Sędzia na Polskich Mistrzostwach Lashes Beauty Forum, Warsaw 2016

Szkolenia

noble

Dobre szkolenie to podstawa, na której zbudujecie Państwo swój wizerunek fachowca w dziedzinie Przedłużania Rzęs. Profesjonalne produkty to nie wszystko, nasza dłoń i wyobraźnia są nie do zastąpienia. Przedłużanie rzęs to prawdziwa STYLIZACJA. Profesjonalny warsztat, zaplanowana praca i dopieszczone detale, złożą się na wspaniały efekt zabiegu.

Dobra szkoła to baza wyjściowa do wszelkich działań, dlatego polecam jakość, która procentuje, moje wieloletnie doświadczenie oraz pasję, którą staram się w Państwa zaszczepić :)

Nie pospieszamy! W trakcie pokazuję i tłumaczę wiele ważnych zagadnień związanych z zabiegami. Staram się wyjaśnić wszystko w taki sposób, aby uchronić Państwa od uczenia się na własnych błędach.

Szkolenia prowadzone są w schludnych, przytulnych warunkach, aby pracowało Nam się przyjemniej, w moim centrum szkoleniowym.  (ulica. Kalwaryjska 17, Kraków).

Szkolenia organizowane są grupowo. Szkolenia grupowe prowadzone są maksymalnie w grupach cztero osobowych, aby instruktor mógł szczegółowo skupić się na pracy kursantów. Kursanci przez cały czas trwania szkolenia są pod opieką instruktora, który kieruje  ruchem ich ręki.

Na szkoleniach i Państwo, i ja staramy się dać z siebie wszystko, jestem pewna, że zaowocuje to zrodzeniem się nowych artystów z dziedziny Stylizacji Rzęs, czego sobie i Państwu życzę z całego serca.

Szkolenia prowadzone są pod patronatem firmy Noble Laheshttps://noblelashes.pl/szkolenia

kursy przedluzanie rzes kraków Rzesotekabutton-zaawansowane

Spacer wirtualny po Rzesotęce

Kontakt

kontakt

Dane Firmy

Rzęsoteka
Agnieszka Murdzek
ul.Kalwaryjska 17 , Kraków
+48 792 67 97 77
lashes.krakow@gmail.com

Zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego. Jeśli nie odbieram tzn, że pracuję i oddzwonię jak tylko będę mogła. Zapraszam również na mojego fanpage'a

Formularz kontaktowy